Live Scores Football champions league bet sports rezultate live futboll baste


Champions League - Qualification July 29
live 64' Sparta Prague 3 - 2 Malmo FF
live 33' Slovan Bratislava 0 - 0 FC Sheriff
live 19' Debrecen 0 - 0 BATE Borisov
Germany - Regionalliga Bayern July 29
FT Wuerzburger Kickers 5 - 0 TSV Buchbach
live 90+3' FC Memmingen 0 - 0 FV Illertissen
live 90+3' SV Heimstetten 4 - 0 SpVgg Bayreuth
International - Champions Cup:: group A July 29
23:00 Manchester United ? - ? Inter
July 30
01:15 Real Madrid ? - ? Roma
International - Club Friendlies July 29
FT Kitchee 2 - 6 Paris Saint Germain
FT Schalke 04 2 - 1 Stoke City
FT FC Zurich 0 - 1 Hoffenheim
FT Red Star Beograd 2 - 3 Hannover 96
FT VfB Stuttgart 1 - 2 Getafe
live 90+4' ADO Den Haag 1 - 0 OFI Crete
live 90+4' Cambuur 2 - 1 FC Volendam
live 90+4' Heracles 1 - 2 Konyaspor
live 90+3' Rapido de Bouzas 1 - 7 Celta Vigo
live 63' Barendrecht 1 - 1 Levante
live 64' Estoril 0 - 1 P.Ferreira
live HT Excelsior Maassluis 0 - 3 Excelsior
live 33' Exeter City 0 - 1 Swansea City
live 19' Alfreton Town 0 - 0 Rotherham United
live 19' Burton Albion 0 - 0 Derby County
live 19' Notts County 0 - 2 Birmingham City
live 19' Stevenage 0 - 0 Reading
live 19' Stocksbridge Park Steels 0 - 0 Rotherham United
live 4' Brentford 0 - 0 Osasuna
live 4' Leyton Orient 0 - 0 Queens Park Rangers
live 4' Oxford United 0 - 0 Wolverhampton Wanderers
live 4' Portsmouth 0 - 0 AFC Bournemouth
live 4' Preston North End 0 - 0 Burnley
live 3' Sheffield United 0 - 0 Huddersfield Town
live 4' Southend United 0 - 0 Ipswich Town
live 4' Swindon Town 0 - 0 Leeds United
19:00 Recreativo Huelva ? - ? Sunderland
July 30
00:00 Universidad Catolica ? - ? Valencia
Norway - Tippeligaen July 29
live 90+1' Vaalerenga 3 - 2 Stabaek
Sweden - Cup July 29
FT Asarums IF FK 0 - 2 Kristianstad
Finland - Ykkonen July 29
FT FC KTP 4 - 1 FC Jazz
Russia - 2nd Division:: east July 30
08:00 Smena Komsomolsk ? - ? Sibir Novosibirsk II
08:30 Yakutiya Yakutsk ? - ? Irtysh
Russia - Cup July 29
FT Kolomna 2 - 1 Avangard Kursk
FT Zenit Penza 0 - 2 Tambov
FT Dynamo Bryansk 3 - 1 Dnepr Smolensk
FT Kaluga 2 - 1 Dolgie Prudy
AET Pskov-747 1 - 2 Podolye
FT Tekstilshchik Ivanovo 2 - 0 Domodedovo
FT Torpedo Vladimir 0 - 3 Metallurg Vyksa
AET Volga Tver 3 - 1 Vityaz Podolsk
FT Vybor-Kurbatovo 1 - 2 Fakel
FT Zvezda Ryazan 2 - 1 Khimki
FT Lokomotiv Liski 4 - 0 Znamya Truda
FT Strogino 0 - 2 Metallurg Lipetsk
South America - Copa Libertadores:: play-off July 30
00:15 Defensor Sporting ? - ? Nacional
Brazil - Serie B July 29
22:00 Nautico ? - ? Icasa
July 30
00:00 Portuguesa ? - ? Oeste FC
Peru - Primera División:: apertura July 29
20:30 Cienciano ? - ? Alianza Lima
Mexico - Copa MX:: apertura group 1 July 30
00:00 Irapuato ? - ? Queretaro FC
02:00 Tigres ? - ? Altamira FC
Mexico - Copa MX:: apertura group 2 July 30
02:00 Correcaminos de la UAT ? - ? Monterrey
Mexico - Copa MX:: apertura group 3 July 30
00:00 CD Guadalajara ? - ? Deportivo Tepic
00:00 Tijuana ? - ? Club Zacatepec
Mexico - Copa MX:: apertura group 4 July 30
00:00 Mineros de Zacatecas ? - ? Leones Negros U. de G.
Mexico - Copa MX:: apertura group 7 July 30
00:00 Lobos de la BUAP ? - ? Jaguares